Неділя
19.05.2024
17:12
Форма входу
Категорії розділу
Медицина та здоровя [1]
...
Спорт [9]
...
Технології [0]
...
фільми, музика, мистетство [2]
різне... [2]
...
Пошук
Наше опитування
Який у вас браузер?

Результат опитування Результати Архів опитування

Всього голосувало: 68
Навігація по сайті

Для красивого отображения этого блока требуется Flash Player 9 или выше.

Наша кнопка
smile


Ми були б вдячні якби ви розмістили нашу кнопку, до себе на сайт




Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми.

Все-Українською

Каталог статей

Головна » Статті » Спорт

Армрестлінг - чесний спорт сильних чоловіків.
Армрестлінг народився півстоліття тому в американському барі. Втім, якщо копнути глибше в історію будь-якого виду спорту, то коріння у більшості з них будуть дуже несподівані. 

Армрестлінг не потребує якоїсь особливої екіпіровки, головне, що вам потрібно - це сила, спритність і витривалість - якості, властиві будь-якому справжньому чоловікові. І компанія хороших друзів для змагань - справжньому чоловікові і без друзів нікуди. 

Втім, якщо ви робите, армрестлінгом навіть на напівпрофесійному рівні, то крім «накачування» рук вам будуть потрібні регулярні заняття, розраховані на розвиток всіх м'язів тіла - на магнітних бігових доріжках та інших тренажерах.

 

Слово «армрестлінг» походить від злиття двох англійських слів «arm» і «wrestling»; arm - рука, а wrestle, wrestling - запекла боротьба. Армрестлінг є вид спортивної боротьби - поєдинок на руках, що проводиться за певними правилами на спеціальних столах. 

Починаючи з 1997 року, армрестлінг стали називати армспортом, а армрестлеров армборцамі. 

Армреслінг - це настільна боротьба однією рукою, де учасники змагання ставлять лікті на стіл, зчіплюють руки і намагаються пересилити один одного і тим самим покласти руку суперника на поверхню столу. Армреслінг є широко популярним видом спорту, за яким проводяться чемпіонати світу, змагання різних країн і регіонів 
Армреслінг є найбільш демократичним і "мирним" видом єдиноборств, який не вимагає спеціальних для цього приміщень, обладнання та спорядження. Незважаючи на це, на відміну від іншого виду спорту, людина будь-якого віку може отримати шанс виграти змагання з армрестлінгу. Можна згадати, що нинішній чемпіонці світу є Синтія Йерба, 54 роки. 

Зараз у світі культивують боротьбу на руках три великих міжнародних організації: WWinc, WAF і WAWC. 

Найвідомішим армспрортсменом на Заході є 33-річний американець Джон Річард Брзенк. Пішовши по стопах батька, який був багаторазовим чемпіоном світу в цьому виді спорту, він захопився армрестлінгом в 17 років, почав брати участь практично у всіх змаганнях, які тоді проводилися. Ставши знаменитим, Річард Брзенк став з'являтися тільки на комерційних турніpax. 

Армрестлінг є привабливим видом спорту не тільки для численної публіки, а й для голлівудських режисерів. На чемпіонаті світу 1987 прямо під час змагань кінокомпанія Warner Brothers знімала художній фільм під назвою «Over The Top» ( «З усіх сил») із Сильвестром Сталлоне в головній ролі. Головним призом у тих змаганнях були 100 тисяч доларів і вантажівка Mercedes за 250 тисяч доларів, який дістався ні кому іншому, як неоднакратно чемпіону світу з армрестлінгу Джону Річарду Брзенку. 
Відомою голлівудською актрисою є також чемпіонка світу з армрестлінгу Дороті Джоунс, яка запам'ятовується глядачам своєю колоритною зовнішністю і своїм значною вагою. 

Серед російських армспортсменов найбільш відомим є Володимир Турчинський, він же Динаміт. Він став знаменитим бгодаря участі в рекламних кампаніях та різноманітних шоу, в яких він виконує неймовірні трюки, наприклад, зрушує поодинці з місця пасажирський лайнер або утримує руками шість газующіх гоночних мотоциклів.

 

Застереження новачкам в армрестлінгу 

Для того, щоб самостійно займатися армрестлінгом, слід підходити до тренувань дуже обережно. Потенційна небезпека полягає в тому, що в сутичці можуть зійтися суперники різного віку, різного рівня підготовки, різної кваліфікації. Армрестлінг вважається травмоопасним видом спорту, саме тому спортсмен під час сутички виявляється в ризикованому положенні для отримання травми. 

Слід пам'ятати, що самі перші поєдинки на руках зазвичай супроводжуються болісними відчуттями у ліктьовому та плечовому суглобах. Як обійти ці болі новачок не знає, і потім болі можуть лише підсилитися. Ось чому, у своїх заняттях армрестлінгом слід дотримуватися принципу поступового нарощування навантажень. 

Ні в якому разі не можна забувати про розминку. Частина розминки повинна включати в себе Загальнорозвиваючі вправи, звичайно ж, і вправи гнучкості, друга частина - обертання променезап'ясткових суглобів. 

Для того, щоб постійно прогресувати і зберігати при цьому здоров'я, найкращий варіант - знайти грамотного та досвідченого тренера. У зворотному випадку будьте готові до того, що вам доведеться самому вникати в усі тонкощі тренувального процесу. 

Навчитися елементарним методам контролю за своїм здоров'ям новачкові просто необхідно. Обов'язково міряйте пульс щоранку після пробудження в трьох положеннях: лежачи, сидячи і стоячи. Періодично вимірюйте собі тиск. Інакше ви перетреніруетесь або знайдете проблеми з серцево-судинною системою. Ні в якому разі не копіюйте плани, за якими тренуються чемпіони, у них і досвіду більше, і сили, та й часто вони використовують стероїди, завдяки яким можуть дозволити собі сверхінтенсівние тренування, то новачок. 

У харчуванні потрібно дотримуватися певного співвідношення в раціоні білків, жирів і вуглеводів. Між прийомами їжі потрібно витримувати певні проміжки часу Якщо ви недавно приступили до тренувань, вам не варто різко міняти свій режим харчування. Робіть все поступово. Харчові добавки - це доповнення до збалансованого харчування натуральними продуктами, з їх допомогою можна реально збільшити свої результати, за умови, що ви якісно харчуєтеся звичайною їжею. 

Одна з найпоширеніших помилок, яку допускають початківці - це ігнорування больових відчуттів. Є простий закон: коли у вас болять зв'язки, суглоби або м'язи, то ви ще не повністю відновилися від попереднього заняття, і можливо, що тренування з граничною викладенням в цей час може завдати шкоди вашому тренувального прогресу (а можливо й здоров'ю). В іншому випадку є ризик того, що біль переростає в хронічне захворювання, яке важко вилікувати, а в особливо запущених випадках можна навіть отримати серйозну травму (наприклад, розрив зв'язок). 

М'язи ростуть не під час тренувань, а під час відпочинку між ними. Напружено займаючись в залі, ви "руйнуєте" м'язову тканину. А ростуть ваші м'язи тоді, коли ви відпочиваєте.

 

Техніка боротьби армрестлінгу 


Армрестлінг передбачає дуже напружену психологічну боротьбу. Для перемоги в цій боротьбі вам необхідно досконало оволодіти всіма стандартними тактичними і технічними прийомами. Тільки чемпіони мають право на власну тактику і техніку, а також на свою довільну програму. 

Тактика боротьби в армрестлінгу є родзинкою, мистецтвом застосування техніки в певних умовах, а також протиставлення своїх фізичних і морально-вольових якостей якостям і намірів противника. 

Перед тим як почати поєдинок, армрестлер має твердо себе вирішити: пристосовуватися до дій суперника або активно діяти самому. Тут важливо зрозуміти, скільки ви знаєте про ворога і що ви знаєте про нього. Ви будете володіти перевагою, якщо навчитеся тверезо оцінювати свої можливості. 

Армрестлер, який має гарні швидкісно-силовими якостями, зазвичай вибирають атакуючу стратегію. Ось деякі можливі варіанти манери боротьби: 

• рух кисті до себе; 
• прямий поштовх кисті суперника (без супінації); 
• супінація руки і зігнутою пензлем притягання руки суперника; 
• супінація кисті та прямий поштовх руки суперника. 
Армрестлери, у якого добре розвинуті силові якості, звичайно, використовує контратакуючих стратегію боротьби. 
• дію «прогнути» пензлем. 
• явний програш старту, потім зупинка руху противника і доведення до перемоги. 

В армрестлінгу існує таке поняття, як школа. Це і є набір інструментів, прийомів і технік, що застосовуються під час змагання. Школа в армрестлінгу умовно ділиться на три фази: стартову позицію, атаку і реалізацію переваги. 

Якщо ви хочете перемогти, ви повинні опанувати всі тонкощі кожної з трьох фаз. Так, золотим правилом армспортсмена вважається така стійка у стартовій позиції, щоб плече і передпліччя перебували на самому можливо близькій відстані (але не стосувалися один одного). Якщо армрестлер на початку поєдинку зможе поєднати центр ваги свого тіла з площею опори і трохи змістить проекцію перших у бік бореться руки, то у нього буде додаткова перевага. Такий прийом є наслідком застосування на практиці відомого ще школярам з курсу фізики правила важеля, або, як його ще називають, золотого правила механіки. В результаті ви отримаєте можливість отримати виграш у силі за рахунок зменшення відстані до центру обертання. 

Дуже важливо відразу після команди судді не упустити момент і миттєво нав'язати противнику ту тактику, в якій ви сильні. Існує кілька типів атак. Це атака через верх (коли спортсмен починає ковзати вздовж вказівного пальця противника і накриває його своєю долонею), атака гаком (коли спортсмен з стартовій позиції починає різко обертати власної пензлем, при цьому мізинець спрямовується всередину до себе) і атака поштовхом (коли спортсмен по сигналу арбітра штовхає руку вперед, вигинаючи її в зап'ястя). 

У будь-якому випадку важливо нахилити руку суперника до кута в 45 градусів від площі столу, а там впоратися з ним буде вже набагато простіше. Але сильно не захоплюйтеся! Пам'ятайте: ніхто не застрахований від переломів. Ви можете заподіяти шкоду не тільки противника, а й собі. Тому будьте обережні!
Категорія: Спорт | Додав: $p@wn (05.11.2009)
Переглядів: 1730 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
03.02.2010
Сообщение #1. [Материал]
iceek

Не вижу ссилки на ресурс источник материала. На сайт http://iceek.ucoz.ru.
А именно стаття http://iceek.ucoz.ru/publ/armrestling_chesnij_sport_silnikh_cholovikiv/5-1-0-53

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]